Дистанційні виховні заходи

Сделано на Padlet

                                        💛💙


Запрошуємо тебе доєднатися до відзначення європейського свята миру та єдності. "На урок" підготували для тебе завдання, присвячені країнам-учасницям Європейського Союзу, їхній історії та сьогоденню. Вирушаймо в подорож разом, щоб дізнатися захоплюючу інформацію та перевірити свої знання про європейський континент. 

Ти можеш взяти виконати завдання, обравши будь-який день з 9 травня по 9 липня.

Зверни увагу, у тебе є лише одна спроба. Натискай кнопку «Взяти участь» лише тоді, коли підготуєшся. Тобі знадобиться щонайбільше 60 хвилин. На цей час потрібно закрити всі інші сайти та переконатися, що тебе нічого не відволікатиме. 



                                     💛💙




Слава Україні! Запрошуємо учнів гімназії долучитись до Всеукраїнського інтернет-конкурсу «Stand with Ukraine»
Даний конкурс допоможе вам дізнатися більше про країни та людей, які підтримують Україну на шляху до нашої перемоги.

У кого виникнуть складнощі з реєстрацією, пишіть, допоможу!

                                           💛💙





Всеукраїнський інтернет-конкурс «Ми з України»

Ми підготували для тебе конкурс із захопливими завданнями, присвяченими Україні. Ти дізнаєшся про здобутки, якими сьогодні відома наша країна, та про людей, які її прославляють. Повір, нам є чим і ким пишатися.

Долучайся до участі й підтримуймо Україну разом!

Ти можеш взяти виконати завдання, обравши будь-який день з 23 квітня по 23 травня.

Зверни увагу, у тебе є лише одна спроба. Натискай кнопку «Взяти участь» лише тоді, коли підготуєшся. Тобі знадобиться щонайбільше 60 хвилин. На цей час потрібно закрити всі інші сайти та переконатися, що тебе нічого не відволікатиме. Детальніше ТУТ

                                        💛💙

Флешмоб до Великодня для Захисників України


Для підтримки бойового духу наших Захисників Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради  запрошує долучитися учнівську молодь, вихованців гуртків позашкільних  закладів освіти  до флешмобу на підтримку Збройних Сил України за темою «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників».

Флешмоб відбудеться з 17 по 27 квітня 2022 року.

Учасникам флешмобу потрібно на вибір: намалювати малюнок за зазначеною темою, розповісти або самому написати вірш, виставити відеоролик або відеозвернення на сторінці закладу в Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, відмітити нас за допомогою хештегів #ОЦТКІЕ_Черкаси #Великодніми_молитвами_до_Перемоги #ВірюЗСУ #ДякуюЗСУ

Зазначити прізвище ім’ я автора або гуртка та повну назву закладу освіти.

Якщо ви робите публікацію з особистої сторінки, вона повинна бути доступною «для всіх користувачів», а не лише для «друзів»; якщо ваша публікація зі сторінки закритої групи – ви маєте зробити її в налаштуваннях доступною «для всіх користувачів».

Учасникам необхідно зареєструватися з 17 по 25 квітня за посиланням https://forms.gle/ahGTCfHM7P8J78Wf6

                                     💛💙

Конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина — квітуча Україна» 

     
                                                         УМОВИ КОНКУРСУ



                                            💛💙


Через мистецтво діти висловлюють свої емоції, а інколи це навіть і «ліки» для душі. У воєнний час особливо важливо дати їм виплеснути все, що у них у серці. Дозволяється публікувати будь-які дитячі малюнки, навіть неестетичного характеру. Можна публікувати фотографії будь-якої іншої дитячої творчості: ліпнини, рукоділля, розмальовок, саморобок з паперу тощо.
#дітиУкраїни #всебудеУкраїна
#Українапочинаєтьсязтебе

                                         Долучитись до участі 



                                      💛💙



Запрошуємо учнів гімназії долучитись до онлайн-конкурсу "Україна починається з тебе"

 Мета цього конкурсу — розповісти учням 1-11 класів про здобутки України та українців, надати їм ще більше нагод пишатися своєю державою.

Виконуючи завдання конкурсу, школярі дізнаються безліч цікавинок про видатних українців, відомих як в Україні, так і за її межами.

Ми чекаємо на ваших учнів. Долучайтеся до участі й святкуймо День Незалежності разом! Долучитись до участі в конкурсі та отримати подяку чи диплом


💛💙




Сьогодні ми все частіше чуємо про екологічні проблеми людства та екологічно свідоме населення, адже питання зміни клімату, порушення балансу екосистем та забруднення довкілля сягнули планетарного масштабу і не сходять із телеекранів, шпальт газет, журналів та обговорюються в мережі Інтернет.

Конкурс «Будь природі другом» дозволить учням розширити світогляд з природничих питань та познайомить з цікавими екологічними фактами. Часто буває, що ми навіть не замислюємося про ті катастрофи планети, які нас супроводжують. А від маленьких дій кожного з нас може суттєво змінитися стан екосистеми.  Долучитись до участі в конкурсі та отримати подарунки

                                                                               

💛💙


                                    УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

💛💙

5 сезон мультфільму Книга-мандрівка. Україна


Мобільний додаток на основі видання Книга-мандрівка. Україна, який дозволяє вчитись, мандрувати та перевіряти свої знання про Україну в одному місці!

У ігрі понад 2000 різних фактів,  29 ігрових секцій та 60 різних категорій нагород. Застосунок допомагає познайомитись з цікавими локаціями України у різних регіонах та оцінити їх. Логіка розроблена таким чином, щоб грати було легко і студенту, і його бабусі. 

Проект створено за підтримки  Українського культурний фонд.

Google Play - https://play.google.com/store/apps/de...

AppStore - https://apps.apple.com/ua/app/%D0%BA%...

Також на каналі YOUTUBE вийшов 5 сезон мультфільму Книга-мандрівка. Україна https://www.youtube.com/watch?v=8ZKDuDRJdEU...


                                                                                💛💙

Урок № 4 “Мій парламент: розумію і впливаю. Як взаємодіяти з парламентом?”

Продожуємо мандри українським парламентаризмом! А значить -  відкриваємо реєстрацію на ЧЕТВЕРТИЙ ІЗ СЕРІЇ ОНОВЛЕНИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ УРОКІВ для школярів середніх і старших класів «Мій парламент: розумію та впливаю».

Якщо Ви дізналися про уроки вперше і думаєте, чи реєструватися зараз, записи попередніх занять зберігаються на офіційній сторінці Освітнього центру у Фейсбук 

Отже, урок № 4️⃣ “Мій парламент: розумію і впливаю. Як взаємодіяти з парламентом?”  

🗓 Коли: 15 квітня о 14:00

👫 Для кого: учні 7-11 класів

📲 Де: платформа ZOOM

❓Разом ми дізнаємося, чим ще, окрім прийняття законів, займається Верховна Рада України, які питання можуть вирішувати народні депутати, як громадяни можуть взаємодіяти з парламентом? 🤔 

Для того, щоб стати учасником заходу, ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно: 

✅ Попередньо зареєструватися, заповнивши гугл-форму: https://forms.gle/6uPoAr13EhFxgkiF8 

❕ Учасникам 1-3 уроків повторно реєструватися не потрібно 😉 запрошення ви отримаєте автоматично 🤩 

✅ Мати гаджет із доступом до Інтернету. 

❗️Звертаємо увагу, запрошення на захід буде надіслано за 2 години до уроку, підтвердження реєстрації після заповнення Google-форми надсилатися НЕ БУДЕ. 

📍Кожного тижня, по п’ятницях, уроки проводять тренери ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики»: 

• Леся Юрчишин, найкраща учителька громадянської освіти за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2020,  учителька історії, правознавства Новопечерської школи м.Києва 

• Марія Гриньова, тренерка з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, розвитку громадянських компетентностей, співробітниця КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» 

За підтримки Програми USAID "РАДА: наступне покоління". 

Стоїмо на сторожі парламентської просвіти! І з нетерпінням чекаємо на зустріч з кожним із вас! 

Все буде Україна!



💛💙

 Бажаючі учні гімназії, запрошую до участі у  Міжнародному онлайн конкурсі «Змагаємось за нове життя» присвяченому Лесі Українці


💛💙

Інфо-листівка "Як батькам підтримати дитину в укритті"



1. Розкажіть дитині про план дій:

✔️Складіть маршрут до укриття, проговоріть дитині інструкцію щодо послідовності її дій. Говоріть короткими та чіткими фразами.

✔️Намалюйте карту укриття, зобразіть локації в укритті: що і де знаходиться, як воно функціонує, де вхід і вихід, де ваше місце, де будуть знаходитись рідні (намалюйте, зобразіть, напишіть — діти краще сприймають, якщо це буде візуалізовано).

2. Як ти почуваєшся?

💙 Спостерігайте за станом дитини та реагуйте на її потреби. Ставте дитині відкриті запитання, слідкуйте за емоційною реакцію дитини та рівнем її активності. Важливо, щоб дитина проговорювала, ставила запитання, проявляла свої емоції.

Якщо дитина впала в стан ступору, то важливо повернути її до вербальної комунікації та активної діяльності.

❓Для цього поставте 3 питання і чекайте відповіді.

Наприклад:
🔹Тебе звати Наталя, так?
🔹 Ти зараз стоїш, так?
🔹 Ти одягнений в червону кофтину, так?

Можна також масажувати кінчики пальців, мочки вух, запропонувати гру, або ж дати завдання, орієнтоване на дію (принеси, подай, зроби). Також дати випити води, чаю, поїсти та обійняти 👩‍👧

Реагуйте на потреби та задовольняйте їх за можливості. Це поверне дитину до відчуття безпеки.

3. Розкажи, що ти відчуваєш

💙 Проговорюйте і проявляйте емоції. Якщо ваша дитина переживає чи відчуває злість через те, що відбувається навколо, фрази «не переживай» чи «тобі не варто злитись» не заспокоять дитину.

Натомість скажіть: «Я бачу / мені здається, що ти налякана / злишся». Так дитина буде розуміти, що вона не залишилась наодинці зі своїми переживаннями.

У якості підтримки не варто давати обіцянок, які не залежать від вас: «все буде добре», «нічого не станеться», натомість скажіть: «що б не сталось, головне – ми разом».

🎭 Якщо діти грають чи малюють «війну» – не забороняйте їм. Програйте, прокричіть, озвучте чи візуалізуйте емоцію (наприклад, ричи, як собака). Саме так ви можете допомогти впоратися з емоціями та знизити рівень тривоги й напруги.

4. Дозволь обійняти тебе

💛 Обіймайте дитину. Тілесний контакт допоможе знизити рівень напруги та допомогти дитині заспокоїтись. Можна спробувати одну з вправ:

🔹 «Обійми метелика» — дитина обіймає свої плечі двома руками й може себе поплескати по плечах.

🔹 «Водоспад» — дорослий підходить до дитини й руками погладжує з плечей і до поясу, наче знімаючи щось з плечей.

🔹 «Кокон» — права рука дитини обіймає ліве плече, а ліва рука живіт.

Допомогти вийти зі стану ступору та знизити рівень стресу може стабільне дихання. Для цього спробуйте таку вправу: вдих носом і повільний видих ротом, можна зі звуками «А», «О», ефективним також є дихання животом. Відновлення стабільного дихання та фізичної активності допоможе знизити рівень впливу події та стресу на організм.

5. Який у нас режим дня?

У час невизначеності важливо відтворювати послідовність дня. Це надасть відчуття контролю над власним життям. З самого ранку і до вечора, загинаючи пальчики проговорюйте та відтворюйте послідовність дня.

6. Я піклуюсь про тебе і про себе

✔️ Дбайте про себе. Ви краще допоможете дитині, якщо піклуватиметеся про себе. Дитина бачить, як ви реагуєте на новини та копіює вас. Тому для дитини важливо розуміти, що ви зберігаєте спокій і маєте план дій.

✔️ Якщо ви занепокоєні або засмучені, знайдіть час для себе, за можливості, поспілкуйтесь з друзями та рідними. Важливо почути голос інших. Це надасть відчуття єдності та зв’язку зі світом.

7. Ми з усім справимось!

✔️ Обережно закінчуйте розмови. Дитині важливо знати, що вона не залишиться на самоті. Коли ви завершуєте розмову, оцініть емоційний стан та рівень фізичної реакції: спостерігайте за мовою тіла, оцінюйте рівень занепокоєння, завершуйте на позитивному. Створюйте спільні традиції завершення дня (обійматися, молитися, пити чай або ж співати).

✔️ Обмежте кількість розмов та прослуховування новин про війну в присутності дитини.

✔️ Надавайте дитині лише перевірену інформацію, робіть це дозовано і відповідно до віку.

    

💛💙

Інформаційний меседж «Як подолати паніку!»




💛💙

«Мінна безпека не без ПЕКа»: посібник для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами



В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

Посібник у форматі коміксу роз‘яснює дитині основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із мінами чи вибухонебезпечними предметами, стануть взірцем для наслідування.

Інтерактивна онлайн-книжка допоможе в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Видання рекомендоване до читання маленьким українцям та їхнім батькам. Розміщені інформаційні плакати допоможуть ліпше запам'ятати, що потрібно робити у випадку, коли виявили міни, вибухонебезпечні чи підозрілі предмети.

Завантажити видання можна безкоштовно за посиланнями:

• 1 частина 

• 2 частина

Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях: це може зберегти ваше життя!


                               Мистецький календар з QR кодами




Немає коментарів:

Дописати коментар