понеділок, 19 лютого 2018 р.

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «НАЙБІЛЬШЕ БАГАТСТВО - ЗДОРОВ’Я»


Проведенню Тижня  безпеки життєдіяльності
в Мануйлівському НВК
на тему: «НАЙБІЛЬШЕ БАГАТСТВО - ЗДОРОВ’Я»
в період з 12.02. – 16.02.2018 р.


Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та Маловисківського  РВ УДСНС України у Кіровоградській області від 28.08.2017 року № 340/15 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у навчальних  закладах району у 2017/2018 навчальному році», відповідно до річного плану школи та з метою формування
Директором НВК Грузін Т. Б. був виданий наказ № 31  від 12.02.2018 р. «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров’я».  Під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності було заплановано та проведено ряд заходів:

              Загальношкільна лінійка «НАЙБІЛЬШЕ БАГАТСТВО –ЗДОРОВ’Я»
підготував та провів педагог-організатор НВК Ліпін Ю. М.
Класними керівниками проведені Тематичні бесіди, години спілкування, уроки- тренінги, усні журнали (згідно індивідуальних планів).
Серед учнів НВК пройшов конкурс малюнків (1 - 6 класів) на тему: «Я хочу бути здоровим » та конкурс буклетів серед учнів 7-11 класів на тему: «Я проти шкідливих звичок!».
Також учні школи мали змогу переглянути мультфільми з циклу «Азбука здоров’я» для учнів 1-4 класів, та документальний ролик «Правда про куріння» для учнів 5-11 класів.

Усі проведені заходи  сприяли піднесенню значення безпеки життєдіяльності дітей; допомогли вихованцям поглибити свої знання про основні засоби збереження власного здоров’я, про регулювання власної поведінки у довкіллі. Підсумки тижня узагальнено в наказі директора НВК № 35 від 16 лютого 2018р. «Про підсумки проведення у школі Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Найбільше багатство – здоров’я». Матеріали тижня систематизовано в електронному та друкованому вигляді. 

Немає коментарів:

Дописати коментар