понеділок, 13 листопада 2017 р.

Вибори президента Мануйлівського НВК

Вибори президента Мануйлівського НВК13 жовтня 2017 року відбулися вибори президента шкільного самоврядування "Сонячна Країна".
Серед кандидатів було троє учнів нашої школи:
Сухоребра Сніжана (8 клас),
Дем’янчик Богдана (9 клас),
Огреба Олександр (10 клас).
На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи.

 Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. У голосуванні брали участь також і всі працівники школи. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи став Огреба Олександр.
У Олександра багато планів на майбутнє:
« - Я хочу підвищити  рейтинг школи в районі! Намагатимусь згуртувати навколо себе сильну команду і буду працювати на благо школи. Це буде  єдина команда нашої школи. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»
Хочемо побажати новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі. 


Немає коментарів:

Дописати коментар