ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Сделано на Padlet

Квест гра "Рівняємось на ЗСУ"
На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання та з нагоди Дня Збройних Сил України для учнів 5-9 класів КЗ "Мануйлівська гімназія-заклад дошкільної освіти" організовано та проведено загальношкільну квест гру "Рівняємось на ЗСУ".
Для початку дітей було розподілено на дві команди: "Соколи" та "Байрактари". Кожна команда обрала капітана, після чого учасники заходу уважно прослухали умови, отримали маршрутні листи, та по команді ведучого розпочали цікаву, захоплюючу квест подорож.
Кожній команді потрібно було пройти 8 зупинок, на кожній з яких на учасників чекав вчитель, який мав для учнів цікаві завдання, виконуючи які, діти перевірили наскільки добре вони знають Збройні Сили України, історію ЗСУ, звання солдат, техніку, озброєння, та ін.
Діти вправно змагалися, кожна команда хотіла якнайшвидше пройти усі 8 зупинок, правильно виконати завдання та дістатися фінішу першою.
За результатами квест гри, з відривом всього лише у 3 бали, перше місце здобула команда "Соколи", яка набрала 28 балів. Команда "Байрактари", яка гідно змагалась і посіла друге місце, набрала 25 балів. Вітаємо учасників квест гри. Ви показали хороші результати! Молодці! Надіюсь ви цікаво і корисно провели цей час, дізнались щось нове для себе, отримали позитивні емоції та навички командної роботи, адже саме робота в команді завжди об'єднує учасників, дає гарні результати і стимул до саморозвитку і самовдосконалення 👍

Немає коментарів:

Дописати коментар